Технології

Фахівці дали поради по захисту комп’ютерів від вірусів і «троянів»

Для захисту комп’ютера від шкідливого ПЗ варто уникати зараження, а не намагатися позбутися від вірусів і «троянів». Фахівці дають поради, як можна уберегти власний ПК.

Експерти з кібер-захисту говорять, що установки звичайного антивіруса і приховування особистих даних за допомогою інтернет-провайдера недостатньо. Для більшої безпеки при серфінгу Мережі рекомендується щоденний аналіз ПК на наявність шкідливого ПЗ. Цього можна досягти використанням додаткових програм, що виявляють хакерські загрози. Також варто з обережністю відкривати електронні листи від невідомих джерел. Цілком можливо, що таким чином зловмисники приховують «трояни» і віруси.

Установка фаєрвол зможе допомогти в запобіганні кібератак. Його варто використовувати разом із засобами антивірусного захисту. За словами фахівців, найбільш ефективними в цьому плані є Hitman Pro, Iobit Malware Fighter, Symantec AntiVirus, F-Secure Anti-Virus 2013. Обмеження у відвідуванні сумнівних веб-сайтів і гіперпосилань також є дієвим способом «профілактики» для ПК. У разі виявлення шкідливого ПЗ потрібно запустити алгоритм очищення, наявний у більшості антивірусів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть