Здоров'я

Фахівці підтвердили небезпеку повторного кип’ятіння води

Вчені змогли з’ясувати, що вторинне кип’ятіння води не так безневинне, як здавалося раніше. Виявляється, воно може привести до отруєння і більш тяжких наслідків.

Фізіолог Бренду Дейві з Політехнічного університету Вірджинії в США вважає, що вторинне кип’ятіння може змінити структуру молекул води. З-за надмірно активного випаровування рідини в її залишках збільшується концентрація солей, мінеральних та інших речовин. З даною теорією також згодні і наукові співробітники Гарвардського університету. Вони прийшли до висновку, що повторне кип’ятіння води загрожує шкідливими наслідками. Лікарі вважають ризик для здоров’я обумовлений тим, що це може призвести до отруєння з величезної кількості домішок, які додані з метою її знезараження.

До того ж, для усунення хвороботворних мікроорганізмів у воду можуть додати миш’як, відомий токсичними властивостями. Фахівці встановили, у воді містяться солі і мінерали, у тому числі фтор, який перетворюється у фториди при повторному кип’ятінні. У ході експерименту було з’ясовано, що фториди можуть сприяти збільшенню ризиків безпліддя, а діти піддаються негативному впливу, що виражається в затримці розумового розвитку.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button