Людина

5 способів несвідомо образити вашого чоловіка і зруйнувати ваш шлюб

Коли я вийшла заміж, я була вражена такою кількістю відповідальності і турботи за свого чоловіка. Можливо, що величезна частина благополуччя і щастя в значній мірі залежить від моїх дій.

Жінки, ми повинні бути обережніше з тим, яким чином ми піклуємося про наших чоловіків і шлюб. Не дозволяйте їм руйнуватися через всякі нісенітниці, адже потім буде тільки гірше.

Ось лише кілька способів несвідомо образити вашого чоловіка і зруйнувати шлюб (як попередження, будь ласка, зрозумійте, що, хоча ця стаття написана для жінок, вона відноситься і до чоловіків):

1. Життя за межами того, що ви можете собі дозволити

Мудра стара жінка з моєї церкви одного разу дала пораду: «Найкраще, що ви можете зробити в якості дружини – жити за доходами свого чоловіка».

Дружини, покажіть щиру вдячність і повагу вашому чоловікові, уважно дотримуйтесь бюджету і отримуйте вигоду з того, що маєте. Будьте мудрі зі своїми фінансами.

Постійні скарги на те, що у вас немає достатньої суми, щоб задовольнити всі ваші бажання, або астрономічні заборгованості з вашої кредитки – не найкращий спосіб сказати «спасибі» вірному чоловікові, який щодня наполегливо трудиться, щоб забезпечити сім’ю.

Так, можливо ви не в змозі купити сумку від Kate Spade, яку хотіли кілька місяців, але ваш чоловік буде вас любити і цінувати за те, що ви пишаєтеся і вдячні йому за те, що він забезпечує вас.

2. Постійний негатив

Ви ненавидите його зачіску, кафе навколо будинку, сусіда через вулицю, свого тупого співробітника, стару посудомийну машину тощо. Як тільки ваш чоловік переступає поріг, ви пред’являєте на нього всі ці думки, які накопичувалися у вас протягом дня.

Можете собі уявити цю ношу? Негатив губить. Чоловіки розставляють все по місцях, у них для всього є своє місце, у разі якщо їм постійно капають на мізки своїми скаргами, вони стають непотрібними і не можуть полегшити вам життя

Якщо є одна річ, яку я усвідомила за час шлюбу, так це те, що хороший чоловік хоче, щоб ви були щасливі, і якщо ви не допоможете йому, то нещасним стане він. Немає нічого незвичайного в тому, що трапляються погані дні, але ж так відбувається не завжди, не робіть їх способом свого життя.

3. Викладаєте спочатку менш важливі речі

Коли ваші діти, мама, кращі друзі, таланти або кар’єра стають перед вашим чоловіком, ви даєте йому зрозуміти, що він не так важливий. Уявіть собі, що ви посилаєте йому таке повідомлення кожен день протягом багатьох років. Вам сподобається?

Поставте чоловіка на перше місце у вашому житті.

Хоча іноді це здається нелогічним і непродуктивним, я думаю, ви будете здивовані, виявивши, що це є ключем до сімейного щастя. Багато пар розлучаються, тому що нехтують турботою один про одного і любов’ю, в першу чергу.

Ваш чоловік повинен бути завжди на першому місці для Вас, дозволивши собі цю слабкість, Ви отримаєте в замін море насолоди і задоволення.

4. Збереження фізичної прихильності

Чоловіки жадають і потребують фізичної прихильності до своїх дружин. Коли ви постійно зменшуєте близькість, це позначається на них.

Секс не повинен бути інструментом управління вашим чоловіком, його слід розглядати як священний інструмент, щоб зробити вас ближче один до одного і до Бога.

Це велике благословення – бути потрібною і бажаною люблячим романтичним чоловіком, який хоче поділитися чимось красивим і важливим з вами – і тільки з вами. Навіть якщо у вас іноді немає настрою, це варто того, щоб злитися воєдино.

5. Розмовляйте його мовою

Жінки люблять натякати (я думаю, це у нас в ДНК закладено). Але чоловіки просто-напросто не розуміють натяків (а це закладено в них у ДНК).

Не витрачайте час на тонкі натяки, яких він не зрозуміє – говоріть прямо. Будьте чесні у своїх почуттях. Якщо він питає у вас, в чому справа, не потрібно каже «ні в чому», а потім чекати, щоб він прочитав ваші думки.

Будьте відкриті в своїх почуттях.

Натхнення: www.cluber.com.ua

Кнопка «Наверх»