Людина

Фахівці розкрили секрет щастя

Американські фахівці з клініки Мейо в Міннесоті закликають забути про гроші, здоров’я і успіх, так як вони виявили 4 кроки, які в ході 10-тижневої програми допомагають змінити мислення і стати по-справжньому щасливим. Програма використовує ряд вправ, які, як кажуть вчені, здатні зробити людину щасливою, незалежно від обставин. Нижче наводиться список з чотирьох кроків до щастя, розроблених психологами.

58dc9df6a3fb241e18047d8c6350c138

Тренуйте увагу: це необхідно робити з ранку, прокидаючись з вдячністю, прагнути перебувати в гармонії з природою і висловлювати доброту.

Будьте емоційно витривалими: коли справи йдуть не так, як ви очікували, спробуйте зосередитися на доброму.

Підключіть ваш розум і тіло: цей пункт включає такі заходи, як читання, фізичні вправи, музика, мистецтво, молитва, медитація, йога і глибоке дихання.

Вибирайте здорові звички: здоровий спосіб життя, що включає правильне харчування і фізичну активність, здатний значно поліпшити якість життя.

За словами доктора Аміта Суду, який керував дослідженням, від 40% до 50% щастя залежить від вибору, який ви робите.

Головне
«Щастя – це звичка, – додає він. – Деякі з нас народжуються з ним, інші його вибирають».
 Попередні дослідження показали, що наш мозок схильний зосереджуватися на негативному досвіді, і саме ця особливість допомагала нашим предкам залишатися в живих, забезпечуючи еволюційну перевагу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button