Здоров'я

Фахівці знайшли спосіб повністю вилікуватися від герпесу

Вчені з голландського університету міста Утрехта представили громадськості свою розробку, яка дозволить повністю очистити організм від вірусу герпесу.

Герпес – це шкірне вірусне захворювання, що характеризується виникненням пухирців на шкірі і слизових оболонках людини. Цей вірус відомий світу в 5 формах, в останніх з яких в рідкісних випадках уражається навіть центральна нервова система зараженого. У перших двох стадіях хвороба, як правило, вражає губи або ж геніталії людини і не несе особливої небезпеки. За допомогою спеціальних препаратів люди звикли усувати симптоми вірусу, але вчені вже давно прийшли до висновку, що герпес – це вірус, який не покидає людський організм в повній мірі і вражаючи його в моменти зниження рівня імунітету.

Але в ході недавніх досліджень голландські фахівці винайшли програму CRISPR/Cas9, завданням якої є розчленування клітин людського ДНК, що містить в собі латентну недугу. В результаті експерименту було встановлено, що при подвійному розриві ланцюжка генома людини, вірус залишає організм на 95%. Настільки значний результат вдалося зафіксувати в боротьбі тільки з найпростішими видами герпевіруса, але в більш важких формах також спостерігалася позитивна динаміка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments