Людина

Футурологи з’ясували, як буде виглядати жінка через 50 років

Футурологи з’ясували, як зовнішність жінок зміниться в майбутньому. Через 50 років людині буде простіше зберегти молодість завдяки розвитку технологій.

Вчені з Університету Гельсінкі з’ясували, що привабливі жінки народжують на 16% більше дітей, які теж відрізняються красою. З кожним роком число красивих жінок збільшується, але ці дані доречні тільки для жіночої статі. Представники LSE прийшли до висновку, що кожна пара має більше шансів народити дівчинку, що призведе до того, що жінок буде більше.

Стівен Стірнс з Єльського університету впевнений, що у людей майбутнього зменшиться ріст і збільшиться вага, оскільки зараз саме такі жінки народжують частіше в порівнянні з «легкими» та високими. Вчені зійшлися на думці, що вже в найближчі десятиліття представниці прекрасної статі будуть схожі між собою з-за асиміляції та імміграції. Справжньою рідкістю стануть веснянки, а також блакитні і зелені очі. Американські дослідники MIT з’ясували, що жінки мають більше перспектив у політиці і бізнесі. Річ у тому, що вони частіше відмовляються від хабарів і більше піклуються про підопічних.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть