Технології

Galaxy S5 буде реагувати на рух голови і підморгування очей

Буквально і дня не проходить без порції чуток про смартфон Galaxy S п’ятого покоління. Продовжив низку з неофіційних даних про флагмані Samsung голландський сайт Galaxy Club. Його автори припустили, що південнокорейський гігант наділить пристрій поліпшеною системою управління жестами.

Galaxy S5 буде реагувати на рух голови і підморгування очей

Телефони Samsung вже вміють виконувати деякі функції без дотику до апарату. Так, технологія Smart Stay дозволяє стежити за поглядом людини і перешкоджає відходу смартфона в «сплячий» режим, коли користувач переглядає контент. У випадку з Galaxy S5 мова піде про більш просунуті можливості.

У новому патенті, про який дізналися ЗМІ, Samsung пропонує управляти гаджетом за допомогою кивка голови або підморгування оком. У браузері, наприклад, користувач зможе повертатися на попередню сторінку характерним рухом голови в ліву сторону. Перехід на наступну сторінку здійснюється шляхом переміщення голови вправо.

Galaxy S501_resized

Цей патент поданий у липні минулого року, а з’явився він на сайті патентного відомства зовсім недавно. Анонс Galaxy S5, як казав сам виробник, очікується до квітня. Сподіваємося, що http://www.e-katalog.ru/ ми зможемо вже влітку 2014 року.

Galaxy S5 начебто отримає акумулятор ємністю 2900 мАг , що підтримує технологію швидкої зарядки , якій під силу на повну підживити батарею електросоко менш ніж за дві години. Хімія акумулятора спирається на використання кремнієвого анода замість типового графітового , що дозволяє збільшити ємність на 20 % без зростання фізичних розмірів батареї. Втім , навряд чи автономність Galaxy S5 виявиться довше, ніж у Galaxy S4, бо високий дозвіл екрана позначиться на енергоспоживанні дисплейного модуля.

З чуток, пристрій отримає 5 -дюймовий екран з роздільною здатністю 2K, 4 Гбайт оперативної пам’яті, 16 -мегапіксельну камеру ISOCELL і потужний процесор – 64 -бітний Exynos 6 або однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 805.

Вважається, що корейський виробник запропонує два варіанти Galaxy S5: у металевому і пластмасовому корпусах – перша модель нібито оцінена на 150 євро дорожче, ніж друга, за базове виконання якої попросять 650 євро.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button