Людина

Гени людини впливають на її емоції

Фахівці провели ряд досліджень і експериментів, які довели, що гени людини беруть участь у регуляції емоцій. Як розповідають автори роботи, страшні події або насильницькі дії, які дитина переживає в дитинстві, можуть бути наслідком антигромадської поведінки. Про це повідомляють науковці з Інституту Institut Universataire спільно зі своїми колегами з Університету Universite de Montreal.

18a4f81b9cea339031d1d9a7afbe80bd

В унікальному експерименті взяли участь молоді люди, деякі з них були схильні до насильства в дитинстві. Ізабель Куелет-Морін, фахівець і один з авторів дослідження, розповідає:

“Ми впевнені, що люди, які стали жертвами, а також свідками насильства в юному віці, найчастіше, володіють тенденцією до асоціальної поведінки, включаючи і дорослий вік”.

Дослідження також виявили, що даний вплив посилюється геном моноаміноксидази А (МАОА), додає Ізабель. МАОА – це фермент, який руйнує ендогенні монаоміни – нейромедіатори. Ця функція здатна порушити функціонування головного мозку людини в деяких областях, які несуть відповідальність за емоції і поведінку.

Вчені врахували дані, які збиралися протягом п’ятнадцяти років. Зараз фахівці планують більш детально вивчити ступінь впливу подій дитини на її майбутнє життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button