Технології

Домашня батарея від Tesla забезпечить будинок енергією на цілий тиждень

Знаменита компанія Tesla Motors, що спеціалізується на виробництві електромобілів, планує вже в 2015 році вийти на абсолютно новий ринок. Вона збирається випустити побутові акумулятори, які зможуть забезпечувати енергією цілий будинок протягом тижня. Це буде справжня революція у сфері енергетики!

23-02-15-foto-600x456-3

Домашня батарея від Tesla

Елон Маск, засновник Tesla Motors, днями розповів, що ця компанія за результатами 2014 не виправдала покладених на неї надій – продаж електромобілів виявився трохи менше запланованого. Але в майбутньому все має сильно змінитися на краще, в тому числі, і завдяки новому продукту від Tesla Motors – домашнім акумуляторам.

Ці пристрої будуть створені на основі акумуляторів електромобіля Tesla Model S. Імовірно, і самі автомобільні батареї в майбутньому можна буде використовувати в домашніх цілях, приєднавши як джерело енергії до електричної мережі житлового будинку.

Розрахунки показують, що одного повного заряду домашнього акумулятора від Tesla вистачить, щоб забезпечувати середньостатистичне домашне господарство протягом цілого тижня.

[ads2] Виникає питання, чому ж використання такої батареї вигідно звичайним людям? По-перше, система, що розробляється компанією Tesla Motors, дозволяє використовувати в домашньому побуті акумулятори від автомобіля. А їх заряджати можна де завгодно, не обов’язково від домашньої мережі. Таким чином, отриману на стороні електрику власник електромобіля Tesla зможе використовувати для своїх власних побутових потреб.

23-02-15-foto-600x338-1

По-друге, батареї від Tesla слід використовувати як не основне, а резервне джерело живлення будинку електрикою. Наприклад, енергію в цих акумуляторах можна накопичувати поступово за допомогою сонячних панелей, щоб потім перемикати енергетичне забезпечення будинку на цей пристрій в міру необхідності або при повній його зарядці.

Читайте також: Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

Треба відзначити, що Елон Маск є також співзасновником компанії SolarCity, одного з лідерів на американському ринку виробництва сонячних панелей. І створенням цих акумуляторів він фактично об’єднав два свої бізнесу – автомобільний та енергетичний. Маск також заявив, що в майбутньому всі клієнти SolarCity отримають в своє розпорядження безкоштовну батарею від Tesla Motors на строк від 5 до 10 років.

23-02-15-foto-600x489-4

Домашні сонячні панелі від SolarCity

Домашні акумулятори – це ще одна божевільна ідея від Елона Маска, за допомогою яких він прагне змінити світ на краще, допомогти Людству здійснити технологічний прорив в різних галузях.

Натхнення: http://www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments