Технології

Hitachi створила робота-начальника

Відомий японський виробник електроніки, компанія Hitachi, оголосив про успішні випробування системи штучного інтелекту (ШІ), призначеної для управління співробітниками-людьми. Дана система вже застосовується на деяких складах Hitachi і, як повідомляється, допомогла підвищити продуктивність праці на 8%.

15-09-15-foto-600x387-3 15-09-15-foto-600x407-2

За словами представників компанії, ШІ-програма здатна робити те, чого не зможе людина, – у пошуках найбільш ефективного рішення вона обробляє величезні обсяги даних. Більш того, комп’ютер аналізує дії кожного працівника складу і запам’ятовує найбільш успішні прийоми роботи, щоб застосовувати їх в подальшому. В цілому методика навчання робота побудована відповідно до принципу безперервного вдосконалення “кайдзен”, який часто згадується в прес-релізах Hitachi, присвячених системам ШІ.

15-09-15-foto-600x856-1

У Hitachi заявляють, що для розгортання фірмової системи ШІ практично не потрібно яких-небудь додаткових дій – програма здатна самостійно адаптуватися до певного місця роботи, погодних умов, підлаштовуватися під зміни персоналу.

Інтерпретація зібраної інформації також повністю відбувається в автоматичному режимі, але от щодо того, чи перевіряється вірність відданих програмою наказів оператором-людиною, нічого не відомо. Як би там не було, Hitachi планують створити аналогічні системи ШІ для роботи в інших галузях: охорони здоров’я, транспорті та фінансовій сфері.

Ймовірно, систему управління персоналом на основі ШІ доповнить новий складський робот, представлений Hitachi минулого місяця.

15-09-15-foto-600x387-3

Для маніпулювання предметами даний робот обладнаний двома механічними “руками”, що діють незалежно одна від одної. За словами представників Hitachi, ця машина працює в два рази швидше існуючих механізмів аналогічного призначення і з’явиться на ринку в найближчі п’ять років.

Натхнення: www.innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button