Технології

В продажі з’явився перший повноколірний настільний 3D-принтер

Компанія botObjects, яка раніше представила перший у світі повноколірний настільний 3D-принтер ProDesk3D, оголосила про початок попереднього замовлення на свій інноваційний товар. Перша поставка принтерів по зроблених замовленнях очікується 1 жовтня 2013.

Передбачувана ціна ProDesk3D складе $ 3000 і більше, однак при попередньому замовленні вказана вартість $ 2849 для стандартної комплектації. Розширена комплектація при попередньому замовленні обійдеться в $ 3349.

Одночасно botObjects оголосила про запуск нової версії сайту з корисною інформацією для майбутніх користувачів нового ProDesk3D. Так, тепер на сайті можна побачити зразки надрукованих виробів, які демонструють перевагу ProDesk3D над іншими товарами в категорії настільних принтерів. Це підтверджують і опубліковані технічні характеристики нового продукту: ProDesk3D друкує з роздільною здатністю 25 мікрон – приблизно в 4 рази точніше, ніж конкуренти, і з максимальною швидкістю 175 мм в секунду (що порівнянно зі швидкістю промислових 3D-принтерів).

ЗD-принтер ProDesk3D – перший настільний принтер, здатний друкувати п’ятьма кольорами одночасно

Принтер стандартній комплектації може друкувати одночасно 5 кольорами PLA-пластика, а для друку пластиком ABS потрібні додаткові друкуючі голівки (в базовому комплекті їх немає). При цьому прилад самостійно змішує кольори і видає продукт заданого забарвлення. Максимальний розмір майданчика для друку складає 300х275х275 мм.

У компанії botObjects вважають, що 3D-принтери здійснять таку ж революцію, як свого часу вчинили персональні комп’ютери. Інновація знайде застосування вдома, в офісі, промисловості, освіті. Такі області як дизайн, моделювання, машинобудування, архітектура і багато інших повністю зміняться з поширенням 3D-принтерів.

Варто відзначити, що важливим кроком до масштабного використання 3D-друку є спрощення програмного забезпечення, тому ProDesk3D пропонує своїм клієнтам ProModel – програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам створювати моделі за їх вибором максимально швидко і просто.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button