Земля

«Християнська допомога» зробила анонс «всесвітнього потопу» до 2060 року

Гуманітарна організація «Християнська допомога» анонсувала небезпеку для більш ніж мільярда людей на Землі внаслідок потопу через зміни клімату до 2060 року.

Гуманітарна організація «Християнська допомога» з Великобританії провела дослідження, згідно з яким до 2060 року анонсувала небезпеку для більш ніж мільярда людей на Землі внаслідок потопу через зміни клімату. У доповіді було зазначено, що в першу чергу постраждають жителі Індії, Китаю та Сполучених Штатів Америки.

Через зміни клімату і глобальне потепління, а також підвищення світового океану були зроблені розрахунки, які показали найбільшу небезпеку для населення Землі. Крім підвищення рівня води, однією із загроз є ураганні вітри. Першим постраждає індійські міста Калькутта, за ним значиться Мумбаї, далі в списку слідують вісім міст з Азії, а після знаменитий мегаполіс Майамі в США.

У Парижі в грудні минулого 2015 року учасники конференції по зміні клімату прийняли угоду, в якій кожна сторона зобов’язується зменшити викид вуглекислого газу в атмосферу, щоб запобігти підвищенню температури до 2100 року на два градуси за Цельсієм, що спричинить разючі зміни і масові руйнування на Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button