Головна / Технології / Hush — ідеальна ковдра для комфортного сну

Hush — ідеальна ковдра для комфортного сну

Винахідники придумали «розумну» ковдру, яка допомагає краще спати. Розробка під назвою Hush заснована на технології терапії глибокого сенсорного тиску. Вона передбачає несуттєвий тиск на все тіло людини, таке, як міцні обійми, від яких вона розслабляється. Це допомагає швидше заснути і міцніше спати.

Тиск імітується ковдрою завдяки розподілу ваги, схожому на обволікання людини. Ось чому таку ковдру доводиться вибирати за вагою, а не за розміром. Так, вага мінімальної моделі Hush становить 7 кілограмів. Ковдра підходить користувачам від 45 до 75 кілограмів. Людям побільше або парам потрібні більш важкі моделі.

Була представлена і полегшена модель ковдри Hush Ice. Вона заснована на тому ж підході сенсорного тиску. Однак воно ефективніше охолоджується. При цьому тіло швидше охолоджується до комфортної безпечної температури. Адже уві сні знижується температура тіла людини (тому при спеці важче засипати).

Найпростіша і маленька модель новинки пропонується за $ 139. Варіант з охолодженням обійдеться в $149. Доставляти ковдру Hush почнуть в середині літа.

Джерело: indiegogo.com

Натхнення: 24gadget.ru