Людина

Як швидко заспокоїтися під час панічної атаки

Якщо вас спіткала раптова панічна атака, а під рукою не виявилося психотерапевта, спробуйте ці прості способи зняти стрес і тривожність.

Как быстро успокоиться во время панической атаки

Хитрість з льодом

Прикладіть крижаний компрес під очі, трохи вище вилиць, на 30 секунд. Дискомфорт відволіче вас від неприємних думок. Холод в цій області також спровокує розслаблення парасимпатичної нервової системи, уповільнивши дихання і серцебиття, що переведе вас у режим спокою.

Хитрість зі сміттям

Запишіть на аркуші паперу негативні думки, наприклад, «я завжди все роблю неправильно», а потім чесно перевірити цю заяву на міцність. Дослідження показують, що наші думки часто займають негативну позицію до нас самих. Запишіть ці погані думки, адекватно їх проаналізуйте і викиньте їх з голови — прямо в урну.

Хитрість зі сходами

Сядьте зручніше, закрийте очі, дихайте глибше. Уявіть собі кожну деталь свого повільного підйому по гвинтових сходах: освітлення, текстура перил, звуки ваших кроків. Чим глибше ви поринете в подання цієї дії та обстановки, тим швидше відволічете свій мозок від тривожних думок і швидше досягнете спокою.

Натхнення: zdorovie.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button