Екологія

Інноваційна геотермальна установка стане “охолоджувачем” планети

Компанія Fervo Energy сподівається вирішити проблему високих енерговитрат, необхідних для уловлювання вуглецю, за допомогою геотермальної установки, яка буде забезпечувати всю необхідну енергію, використовуючи безвуглецеву геотермальну енергію.

Однією з головних проблем захоплення вуглецю є те, що для цього потрібна енергія, яка також може сприяти збільшенню викидів вуглецю і, отже, в першу чергу суперечить самій меті захоплення вуглецю.

“Геотермальна енергія може забезпечити безвуглецеву електроенергію і тепло, необхідні для того, щоб зробити DAC життєздатним засобом видалення вуглекислого газу з атмосфери, — розповів генеральний директор Fervo Energy тім Латімер. – Завдяки великому досвіду в галузі наук про Землю і новій підтримці з боку ініціативи Чан Цукерберга Fervo має хороші можливості для впровадження інновацій в області видалення вуглецю і демонстрації природного відповідності між геотермальної і DAC».

Новий об’єкт буде підтримуватися ініціативою Чан Цукерберга, благодійною організацією, заснованою Прісціллою Чан та її чоловіком Марком Цукербергом, для боротьби з різними глобальними проблемами: від зміни клімату до викорінення хвороб.

“Технології видалення вуглецю є важливим інструментом для вирішення проблеми зміни клімату, – сказала віце-президент зі стратегічних ініціатив Chan Zuckerberg Initiative Кейтлін Фокс. – Щоб масштабувати видалення вуглецю, необхідно різко знизити витрати. Унікальна інтеграція геотермальної технології нового покоління Fervo з прямим захопленням повітря створює захоплюючі можливості для розробки ретельного видалення вуглецю з меншими витратами, забезпечуючи при цьому надійне, рясне, безвуглецеве джерело енергії і тепла».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button