Всесвіт

Кількість відомих ученим екзопланет наблизилося до 4 тисяч

Вчені наблизилися до виявлення чотирьохтисячної екзопланети і в майбутньому планують вивчати не тільки їх кількість, але і будову, а також придатність до життя. Про це виданню «Бі-бі-сі» розповіли в НАСА.

Доктор Франсуаза Рокес, член наукової ради енциклопедії екзопланет, розповіла «Бі-бі-сі»:

«Хороша новина в тому, що ми переходимо від зоряного неба до планетарного, так як планет більше, ніж зірок. При цьому планетарні системи мають велику різноманітність структур і дуже цікаві для вивчення».

Архів екзопланет НАСА включає в себе 3936 примірників, однак за допомогою космічного телескопа «Тесс», запущеного в 2018 році, ще 443 кандидата очікують підтвердження на потрапляння в цей список. Ще 2423 кандидата були виявлені космічним телескопом «Кеплер».

Останньою екзопланетою, яка була додана в архів НАСА, став Super Earth GI 686 b, яка обертається навколо червоної карликової зірки, її виявили за допомогою наземних телескопів і додали в архів 21 березня.

Новий телескоп НАСА дозволить виявити 1 400 нових екзопланет

Загальна кількість підтверджених планет розрізняється між двома каталогами через критерії прийнятності, які незначно відрізняються один від одного.

Перші екзопланети були знайдені в 1992 році Олександром Вольшчаном і Дейлом Фрейлом. Вчений з NASA Вергілій Роке пояснив, що з тих пір фокус дослідників змістився:

«В області дослідження екзопланет ми переходимо від проектів до відкриття геологорозвідувальним проектів, для кращого розуміння будови, утворення, атмосфери і, звичайно ж, придатності екзопланет для проживання».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button