Різне

Як купити нерухомість за кордоном

Придбання нерухомості за кордоном останнім часом користується все більшою популярністю. Існують дві причини прийняття рішень подібного роду. По-перше, будинок або квартира за кордоном (а саме в курортних країнах) придбавається для проведення відпочинку. По-друге, це вигідне капіталовкладення, яке може приносити непоганий прибуток.

Кожен, хто прийняв рішення про придбання нерухомості за кордоном, бажає оформити свою покупку швидко, легко і по можливості недорого. Але слід пам’ятати про те, що деякі країни мають свої правила і обмеження при продажу об’єктів нерухомості іноземним громадянам.

Найчастіше об’єкти нерухомості купуються в Італії та Іспанії, Туреччини, Хорватії, Чехії та Болгарії, на Кіпрі.

Країни з оформленням нерухомості на фізичні особи

У Туреччині, Іспанії, Італії та Єгипті нерухомість при купівлі можна без проблем оформляти на фізичну особу. Для оформлення угоди в цих країнах потрібно тільки закордонний паспорт і вид на проживання, який можна без зволікань отримати в консульстві. Тому якщо у вас виникло бажання придбати віллу чи квартиру, скажімо в Італії, недвижимость во флоренции без посредников вам може запропонувати надійний партнер tranio.ru, у якого довголітній стаж у роботі зі за кордонною нерухомістю.

Країни з обмеженнями, встановленими на оформлення об’єктів

У ряді країн введені певні обмеження і правила при оформленні об’єктів нерухомості на покупців з-за кордону.

У Болгарії іноземний громадянин може придбати нерухомість, а для оформлення земельної ділянки потрібна реєстрація фірми. Одна з причин, по якій багато зупиняють свій вибір на Болгарії, полягає в тому, що в цій країні немає квартплати, а є лише податок в 0,15%, який, втім, можна оплатити одноразово, отримавши при цьому деякі пільги на покупку.

У Словаччині реєстрація фірми поширюється і на покупку нерухомості.

У Хорватії при купівлі нерухомості громадянинові з СНД доведеться зареєструвати юридичну особу. При оформленні документів обов’язково присутність засновника фірми.

При купівлі нерухомості на Кіпрі реєстрація юридичної особи буде потрібно тільки в тому випадку, якщо купується кілька об’єктів або бізнес. Фізична особа має право придбати у власність тільки один вид нерухомості будь-якого призначення, включаючи і земельну ділянку.

У Чорногорії фізична особа з іншої держави може придбати тільки квартиру. При купівлі будинку необхідне оформлення юридичної особи, причому це має бути спільне підприємство (СП). Власність на землю в даному випадку буде оформлятися на представника чорногорської сторони спільного підприємства, оскільки за законодавством Чорногорії земля не продається ні фізичним, ні юридичним особам з іншої країни. Угоди такого роду припускають тільки оренду землі, що належить чорногорській стороні СП, іноземною стороною цього ж підприємства.

Купівля об’єктів нерухомості в Німеччині чи Греції вважається одним з найбільш прибуткових капіталовкладень зі стабільним доходом при мінімальному ризику. Іноземні громадяни можуть придбати житло в цих країнах без особливих обмежень.

Придбання нерухомості за кордоном є серйозним і відповідальним підприємством, до якого необхідно ставитися дуже продумано. Вибір країни відіграє при цьому дуже важливу роль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button