Наука

Колективного імунітету не буде, якщо вакцинується менше 93% населення

Згідно з новими дослідженнями Університету Східної Англії, урядової програми вакцинації може бути недостатньо для досягнення колективного імунітету.

Дослідники змоделювали ефективність державних програм імунізації з використанням вакцин Oxford і Pfizer, які борються з COVID-19.

Вони виявили, що єдиний спосіб досягти колективного імунітету для Великобританії – це вакцинувати майже всіх жителів країни, включаючи дітей.

Дослідники рекомендують, щоб всі медичні та соціальні працівники отримували 95% ефективні вакцини Pfizer або Moderna для запобігання безсимптомного поширення серед пацієнтів і вразливих груп.

Спочатку дослідники виявили, що 69% населення повинні бути вакциновані вакциною Pfizer або 93% населення вакциною Oxford. Однак, коли вони взяли до уваги новий більш трансмісивний варіант COVID-19, вони виявили, що вакцинувати за допомогою Pfizer прийдеться 82% населення, щоб контролювати поширення нового варіанту.

Вакцинація 82% населення Pfizer допоможе контролювати поширення вірусу, але вакцина не ліцензована для використання на людях молодше 16 років, а їх 19% населення. Крім того, деякі люди відмовляться від вакцини, тому досягнення 82% рівня вакцинації, швидше за все, буде неможливо.

Поки що вчені шукають оптимальну схему по вакцинації населення.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button