Здоров'я

Комп’ютерні ігри допоможуть літнім людям впоратися з депресією

Розвиваючі комп’ютерні ігри можуть бути такими ж ефективними в лікуванні депресії у літніх людей, як таблетки. Можливо, вони навіть корисніше, передає The New Zeland Herald. Ігри були розроблені з метою перевірити теорію про те, що старіння мозку можна зупинити за допомогою інтенсивної практики. Вони спрямовані на те, щоб відновити функції навчання і пам’яті і розвинути навички прийняття рішень. Все це, в свою чергу, зменшує вираженість симптомів депресії.

foto_cikavosti_07.08.2014-07

Минулі дослідження показали: порушення психічних функцій пов’язані зі зниженням ефективності антидепресантів. Незважаючи на деякі поліпшення, багато літніх людей все одно продовжували страждати. Таблетки діяли занадто повільно, ефекти були нестабільними, а ремісія спостерігалася лише у третини людей.

Читайте також: Депресія може прискорювати процеси старіння у людини

Вчені із США і Китаю запропонували 11 літнім людям протягом чотирьох тижнів грати в спеціальну навчальну комп’ютерну гру, а більш “продвинутим” сталкер зов припяти скачать. Опісля дослідники оцінили їх рівень депресії і психічні функції. В якості порівняння вчені використовували дані 33 літніх людей, які протягом 12 тижнів проходили лікування з використанням антидепресанту есциталопрама, також відомого як Ципралекс або Лексапро.

В обох групах відзначалося зниження симптомів депресії. Дослідники вказують на те, що при використанні комп’ютерної гри ефект наступив швидше. Поліпшення з’явилися за 4 тижні замість 12. 72% учасників повністю позбулися від депресії і увійшли в стан ремісії. Крім того, навчальна комп’ютерна програма справила позитивний вплив на психічні функції літніх людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button