Екологія

Компанія ASUS має намір переробляти 20% світових електронних відходів до 2025 року

ASUS буде стимулювати споживачів до переробки використаних пристроїв.

Компания ASUS намерена перерабатывать 20% мировых электронных отходов к 2025 году

Тайванський технологічний гігант ASUS оголосив про намір переробити 20% світових електронних відходів до 2025 року, повідомляє thinkgreen.ru

В даний час в 14 країнах світу працюють підприємства компанія ASUS, суміщені з місцевими кваліфікованими переробниками, які допомагають утилізувати електронні відходи. Дані підприємства складають 70% від всього глобального бізнесу компанії.

В минулому році, компанія ASUS переробила майже 11 мільйонів кілограм електронних відходів. Даний показник склав 12,2% від коефіцієнта загального обсягу реалізованої продукції.

Поряд з поліпшенням стійкості виробництва, переробка електронних відходів дозволяє ASUS відкрити нові можливості на ринку. Наприклад, завдяки використанню перероблених матеріалів можна досягти зниженню вартості готової продукції. У рамках своєї програми «Розширення відповідальності виробника», компанія ASUS планує створити нову систему переробки на ключових ринках Індії.

В рамках власної програми ASUS в Індії буде стимулювати споживачів до переробки використаних пристроїв та їх здачі в спеціальні пункти збору. Ці пункти прийому будуть відкриті у 40 місцях, куди клієнти зможуть прийти і отримати депозит за електронні відходи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button