Людина

Кожні 10 років чоловіки і жінки, які перебувають у шлюбі, зраджують один одному

Психологи зі Сполучених Штатів Америки реалізували унікальний експеримент, результати якого дозволили вченим зробити цікавий висновок.

05-02-15-foto-600x337-1

Як заявляють автори дослідження, шлюб між чоловіками і жінками має певні кризові періоди. Саме в цей час у пари виникає бажання зрадити один одному. Таким чином, ризик подружньої невірності то знижується, то підвищується. У ході здійснення соціальних опитувань, медики зафіксували, що спільне проживання протягом 10 років призводить до скоєння «нехорошого» вчинку.

Читайте також: Зрада може врятувати ваш шлюб — вчені

Лікарі заявляють, що після довгого періоду сімейного життя, один з подружжя має схильність до фізичної чи душевної зраді. При цьому, найчастіше під таку закономірність потрапляють представники сильної статі. Повідомляється, що проводячи дослідження, вчені аналізували сайти знайомств, а також анкети їх учасників, які вже перебувають у шлюбі.

З’ясувалося, що більшість респондентів починають обмірковувати свої стосунки після того, як їх вік сягає двох цифр. Також експерти встановили, що обов’язковою умовою подібної тенденції є наявність цифри 9.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button