Технології

LeapBand: трекер активності для дітей

Багато хто звинувачує сучасні девайси в епідемії дитячої гіподинамії. Компанія LeapFrog вирішила змінити це і створити девайс для руху.

30-12-14-foto-600x298-1

Одні скаржаться на те, що діти надто активні. Інші, навпаки, стурбовані тим, що їх чадо занадто багато часу проводить за комп’ютером, телевізором або смартфоном. Щоб направити енергію занадто жвавих малюків в позитивне русло і переконати любителів девайсів порухатися, компанія LeapFrog придумала новий пристрій. LeapBand від знаменитого творця дитячих освітніх продуктів – це перший трекер активності для дошкільнят віком від 4 до 7 років.

Уявіть собі гібрид тамагочі і фітнес-браслетів. На великому водонепроникному екрані “живе” кумедний вихованець (собака, кішка, мавпочка, панда, дракон, робот, пінгвін або єдиноріг), який допомагає своїм маленьким господарям виконувати завдання.

[ads2] Такі ігри, як “Покорми звірятко” і “Салон для домашніх тварин”, вчать дітлахів правильно харчуватися і доглядати за собою, а завдання “пострибай, як попкорн”, “пройдися, як краб” або “поповзи, як змійка” привчають більше рухатися .

Читайте також: 5 пристроїв і технологій, які знищують мовний бар’єр

По краю екрану йде шкала активності, яка заповнюється, коли вбудований акселерометр засікає рух. Досягнення певних цілей відкриває нові функції. Крім того, додаткові ігри та завдання можна скачати за допомогою спеціального додатку LeapFrog Connect. Ще один додаток, уже для мам і тат, дозволяє їм відслідковувати рівень активності їхнього малюка.

Важливий момент: LeapBand можна не знімати під час занять у школі чи дитячому садку. Батьки можуть вказувати, в який час гри повинні бути заблоковані, щоб дитина не відволікалася. При цьому на екрані відображаються тільки електронні годинники. Але пристрій продовжує фіксувати рухи власника, і, коли LeapBand включиться знову, він зможе побачити, наскільки виросла його шкала активності.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button