Технології

У публічному доступі виявилися дані 2,3 млн людей, постраждалих від природних катастроф

Мільйони людей, що пережили урагани і лісові пожежі, піддалися «підвищеному ризику крадіжки особистих даних і шахрайства», оскільки Федеральне агентство з управління надзвичайними ситуаціями (FEMA) випадково опублікувало їх банківську та іншу приватну інформацію.

В Міністерстві національної безпеки США заявили, що FEMA незаконно розголосила особисті дані 2,3 млн людей через небезпечне листування з федеральним підрядником, який допомагав їм знайти тимчасове житло. Серед них — ті, що вижили після ураганів Харві, Ірма і Марія, а також лісових пожеж в Каліфорнії в 2017 році.

Дані включають 20 полів — таких як номер для електронного переказу грошових коштів, номер банківського транзиту та адресу. Це була частина потоку інформації, що передавало агентство її підряднику житлового будівництва, назва якого невідома.

FEMA заявило, що початок фільтрацію даних у грудні 2018 року, щоб запобігти обміну особистою інформацією, проте виправити це повністю відомство зможе тільки до 2020 року.

«З моменту виявлення проблеми FEMA вживає рішучих заходів для виправлення помилки. Ми більше не ділимося з підрядником непотрібними даними і проводимо детальний аналіз інформаційної системи підрядника», — йдеться в прес-релізі відомства.

«На сьогодні FEMA не виявила жодних ознак компрометації даних про постраждалих», — додали у відомстві, хоча в офісі генерального інспектора відзначили, що підрядник веде журнали безпеки даних тільки протягом останніх 30 днів.

У заяві також говориться, що вони вимагають від підрядників додаткової підготовки з питань конфіденційності і «працюють з підрядником над тим, щоб видалити непотрібні дані з системи».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments