Здоров'я

Ліки від старості пройшли перше випробування

Ліки від старості пройшли перше випробуванняСпільна група американських і австралійських науковців, робота яких спрямована на боротьбу зі старінням, виявила молекулярну поломку механізму в організмі, яку вони змогли «полагодити».

Вчені розробили унікальний препарат, який з успіхом пройшов перевірку на лабораторних мишах. Новий препарат давали протягом тижня піддослідним гризунам. Через тиждень мишей обстежили і виявили, що їх м’язи набули вигляду і стану, як у піврічних родичів. Препарат, який розробили фахівці, зміг повернути назад процес старіння клітин м’язів гризунів.

Як вважають вчені, новий омолоджуючий препарат, можливо, допоможе і людському організму продовжити молодість і здоров’я. За словами вчених, цей препарат зможе захистити людей від хвороб, пов’язаних зі старінням організму: це діабет та онкологічні захворювання. У плани вчених входить найближчим часом випробувати унікальний препарат на людях.

Вперше про ліки проти старіння заговорили російські вчені в березні цього року. Сибірські науковці назвали своє відкриття «таблетка від старості». Фахівці пробували новий препарат в лікуванні токсичного цирозу печінки. Як відмічали вчені, препарат сприяв викиду стовбурових клітин, які відновлювали тканини і органи. Відкрили цю унікальну властивість препарату завдяки випадку.

А нам, людям, залишається сподіватися і чекати, коли вчені допрацюють «ліки від старості», і ми зможемо, прийнявши пігулку, жити довго молодими і здоровими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button