Наука

Медики розповіли, чому взимку краще не сідати на дієту

У холодну пору року організм має потребу в жирах і вуглеводах. Саме тому медики не рекомендують взимку сідати на сувору дієту. Жири допомагають підтримувати внутрішню температуру тіла, будучи джерелом енергії, повідомляють вітчизняні фахівці.

Зима – не найкращий час для схуднення, заявила Вікторія Агальцова. Як авторитетний і досвідчений лікар загальної практики, вона радить включити в раціон жири, необхідні для людського організму в морози. Це не означає, що потрібно кожен день їсти висококалорійні продукти, але кілька бутербродів із салом або олією шкоди не принесуть, а тільки допоможуть підтримати внутрішню температуру тіла.

Про це вирішила поговорити і Олена Басова, яка є лікарем-терапевтом. Медик рекомендує вживати взимку побільше свинини або яловичини. Це істотно підвищує гемоглобін у крові. Взимку важливо їсти червоне м’ясо, оскільки воно містить незамінні для людського організму амінокислоти.

У холодну пору року не варто пити на ходу гарячі напої, оскільки через розширення судин тепло швидко йде з організму. Не варто забувати і про шкоду вживання спиртного на морозі, завершили медики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button