Здоров'я

Став відомий найкращий фрукт для зниження рівня цукру в крові

Цукровий діабет вважається серйозним захворюванням, яке при відсутності лікування може викликати серйозні ускладнення для здоров’я. Вчені кажуть, що існує фрукт, здатний знижувати рівень цукру в крові.

Діабет 2 типу змушує організм людини втрачати контроль над регулюванням кількості цукру в крові. Тіло не реагує на інсулін належним чином або може виробляти його недостатньо. Якщо такий хворобливий стан не лікувати, можливі ускладнення включають ниркову недостатність, пошкодження нервів, хвороби серця та інсульт. Дотримання здорової дієти є одним зі способів контролю рівня глюкози. У той час як певна їжа повинна бути обмежена, нове дослідження показало винятковий ефект гуави.

Деякі дані свідчать про те, що цей тропічний фрукт знижує вміст цукру в організмі. Ряд дослідів на тваринах показав, що екстракт кавуна робить їх більш сприйнятливими до інсуліну. Продукт може поліпшити здоров’я діабетиків, що було доведено наступними експериментами з участю людей. 20 осіб з діабетом 2 типу виявили, що вживання чаю з листя гуави врегулювало цукор більш ніж на 10%. Поряд зі здоровим харчуванням вкрай важливо підтримувати нормальну вагу і займатися фізичними вправами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments