Здоров'я

Медики розповіли про згубний вплив вівсяної крупи швидкого приготування для деяких категорій людей

Медики розповіли про згубний вплив вівсяної крупи швидкого приготування для деяких категорій людей. Щоб вивчити властивості продукту вони провели дослідження з доступними товарами на прилавках супермаркетів від різних виробників.

Медики рассказали о пагубном влиянии овсяной крупы быстрого приготовления для некоторых категорий людей

В результаті експерименту фахівці з’ясували, що пакетована вівсянка не тільки марна з точки зору насичення організму необхідними мікроелементами, але і небезпечна для здоров’я. Найчастіше виробники виготовляють свою продукцію з високим вмістом цукру і синтетичних добавок. Плющене зерно швидкого приготування уповільнює процес схуднення та метаболізм, а також викликає постійне відчуття голоду.

Вівсяна крупа є джерелом фітинової кислоти, яка в надмірній кількості провокує вимивання кальцію з кісткової тканини людини. З-за такого згубного впливу навіть молоді люди опиняються в зоні ризику через виникнення передчасного остеопорозу. Крім того, дієтологи не рекомендують регулярно вживати зернову кашу пацієнтам з порушеннями роботи органів ШКТ, оскільки продукція, особливо неякісного виробника, може загострити запальні захворювання кишечника, наприклад СРК (синдром роздратованого кишківника).

Якщо ж людина не страждає від целіакії, надлишку ваги і хронічних недуг травного тракту, дієтологи рекомендують вживати неподрібнені види вівсяної каші тривалого варіння не частіше 5 разів у тиждень.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button