Технології

Microsoft випустить сім варіацій Windows 10

Незважаючи на заяви про одиничність й уніфікованscnm Windows 10, яка обіцяє працювати на різноманітних пристроях, таких як смартфони, ПК, ігрові консолі і сервери Microsoft випустить сім окремих видань операційної системи.

9316071c5a728511a907fdc4ad16ada7

За словами Microsoft, розробники додатків для Windows 10 зможуть створювати один додаток, який працює на безлічі різних пристроїв. Компанія також має намір залучити на бік Windows 10 розробників в області Android і iOS.

[ads2] Як повідомив у блозі Windows глава Microsoft з маркетингу операційної системи Тоні Профет (Tony Prophet), всього буде випущено сім версій Windows 10. Акцент буде зроблений на домашнє, мобільний і комерційне використання платформи. Всі вони стануть доступні вже цього літа.

Windows 10 Home

Це видання розраховане на загальну масу користувачів і буде використовуватися ними на домашніх ПК і лептопах. Відмінною особливістю Windows 10 Home edition стане персональний помічник Cortana, новітній інтернет-браузер Microsoft Edge, режим Continuum для сенсорних пристроїв, а також функція безпеки Windows Hello, яка покладається на систему розпізнавання обличчя, сканування райдужної оболонки ока та сканування відбитків пальців. Ця версія також відкриє доступ до ігрової спільноти Microsoft.

Windows Mobile 10

Windows 10 Mobile замінить Windows Phone в якості платформи для смартфонів. Функція Continuum дозволить використовувати телефон як ПК при підключенні до великого дисплею. Windows 10 Mobile поставляється разом з оптимізованою під сенсорні екрани версією офісного пакету Microsoft Office та іншими новими універсальними програмами.

Windows Pro 10

Версія для персональних комп’ютерів, планшетів і пристроїв «2 в 1». Windows 10 Pro повторює особливості Windows 10 Home, але налаштована під потреби малого бізнесу і дає більш багатий інструментарій. Microsoft також зазначає, що ця версія дозволить клієнтам скористатися новою послугою автоматичного оновлення Windows Update for Business.

Windows Mobile Enterprise 10

Версія покликана допомогти Microsoft завоювати ринок бізнес-смартфонів і планшетів, де донедавна домінували пристрої BlackBerry, а зараз iPhone і iPad. Windows 10 Mobile Enterprise розрахована на середній і великий бізнес. Вона створена на базі споживчої версії Windows 10 Mobile і доповнена можливістю автоматичного отримання оновлень і доступом до новітніх функцій безпеки.

Читайте також: 

Windows Enterprise 10

Видання засноване на Windows 10 Pro з рядом додаткових функцій для середніх і великих компаній.

Windows 10 Education

Побудована на базі Windows 10 Enterprise версія орієнтована на студентів і викладачів.

Windows 10 IoT Core

Окрема версія для пристроїв «Інтернету речей». Якщо Windows 10 Enterprise і Windows 10 Mobile Enterprise будуть керувати таким обладнанням, як банкомати, невеликі касові термінали та промислові роботи, то Windows 10 IoT Core буде встановлюватися на маленькі недорогі пристрої на кшталт шлюзів.

Варто відзначити, що перші три версії, згадані вище, будуть доступні в якості безкоштовного оновлення для тих, хто зараз використовує Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 або Windows Phone 8.1 протягом перших 12 місяців після запуску.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button