Земля

Молекула з листя каштана знешкоджує небезпечні стафілококові бактерії

Дослідники виділили молекулу Castaneroxy A з листя європейського каштана, яка нейтралізує небезпечні, стійкі до ліків стафілококові бактерії.

Вчені з Еморійського університету в США назвали молекулу Castaneroxy A в честь європейського виду каштана Castanea. Також він відомий як каштан їстівний.

“Нам вдалося виділити цю молекулу і отримати з неї чисті кристали, хоча вона складає всього 0,0019% листя каштана. Ми також показали, як він обеззброює стійкий до метициліну Staphylococcus aureus”, – говорить Кассандра Квейв, старший автор статті і доцент Центру вивчення здоров’я людини і школи Еморі. медичного відділення дерматології

Метицилінрезистентний золотистий стафілокок (MRSA) викликає інфекції, які важко лікувати через його стійкості до антибіотиків. Центри з контролю і профілактиці захворювань В США називають MRSA однією з найнебезпечніших інфекцій в усьому світі. Він викликає складно виліковні захворювання у людей, такі як сепсис, пневмонії. Також його називають: золотистий стафілокок з множинною лікарською стійкістю, або оксацилинстійкий золотистий стафілокок.

Повсюдне використання антибіотиків призводить до того, що бактерії, які вижили після медикаментозного лікування стають невразливими для ліків. Що вирішити проблему вчені використовували сполуки бразильського перцю, а також європейського каштана, які просто нейтралізують шкідливий вплив MRSA, дозволяючи клітинам і тканинам природним чином зцілюватися від інфекції.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button