Технології

На 3D-принтері можна друкувати м’які іграшки

В даний час 3D-принтери вміють друкувати тверді об’ємні об’єкти. Для цього використовується спеціальний пластик або деякі інші матеріали (смола, віск тощо). Фахівці компанії Disney Research розробили новий підхід до 3D-друку, який дозволяє друкувати м’які об’єкти, які можна гнути і розтягувати, надаючи їм довільну форму.

Загалом, підхід при створенні гнучких 3D-моделей схожий з таким при створенні твердих фігур. Гнучка модель також виготовляється пошарово, однак в процесі використовується не екструдер, а особливий ріжучий лазер і тонка тканина. Розігрітий матеріал точково скріплюється клеєм, який нагріває спеціальна головка. На фінальній стадії готова модель вручну очищається від зайвих шарів тканини.

Читайте також: 

За допомогою тканинного 3D-принтера дослідники Disney Research змогли створити м’яку іграшку «морську зірку», м’який сенсор для комп’ютера і навіть чохол зі світлодіодним підсвічуванням для смартфона. Винахід 3D-друку на тканинах відкриває дорогу до створення абсолютно унікальних продуктів. Приміром, при такому друку можна використовувати частково або повністю струмопровідну тканину і вбудовані електронні компоненти.

Натхнення: www.nanonewsnet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button