Всесвіт

NASA опублікувало довгострокову концепцію освоєння Місяця і Марса (фото)

NASA опублікувало огляд, присвячений концепції архітектури і стратегії агентства з освоєння Місяця і Марса. Головна мета цього документа — зібрати в єдину схему численні зусилля і місії, спрямовані на освоєння Місяця і Марса. Серед партнерів NASA численні приватні компанії та космічні агентства багатьох країн.

Електромережа на Місяці. NASA

NASA вважає, що якщо всі будуть діяти в рамках єдиної концепції, нікому не доведеться самотужки винаходити велосипед, зроблений партнерами.

«Наш перший огляд концепції архітектури — це важлива віха, яка допоможе в освоєнні Місяця і Марса, як в найближчій, так і в довгостроковій перспективі»,сказала заступник адміністратора NASA Пем Мелрой. — «Ми разом з партнерами прагнемо до майбутнього, в якому будуть розширені наукові та економічні можливості, стане можлива активна діяльність людини на Місяці і навколо нього, і відкриються безмежні можливості в глибинах Сонячної системи».

Документ NASA призначений в основному для фахівців, глибоко занурених в дослідження Місяця і Марса. До документа випущено шість технічних додатків, в яких розглядаються часто обговорювані теми позаземної геологорозвідки.

Обкладинка огляду NASA NASA

Архітектура — це не опис конкретних місій, які не маніфест, не технічний регламент. Архітектура визначає головні елементи величезної програми освоєння небесних тіл і всього простору Сонячної системи. У програму включені наступні теми: ракети, космічні апарати, ровери, скафандри, комунікації та багато іншого. Все це повинно поступово розроблятися, доставлятися на Місяць і Марс для довгострокових наукових досліджень, в тому чисел і за участю людини.

Місячна дорога. Реконструкція NASA

У 2022 році NASA опублікувало попередній документ «Цілі по дослідженню Місяця і Марса», де вказані підходи агентства до дослідження Місяця і Марса і перераховані напрямки інвестицій і самого NASA і численних компаній і державних агентств, які готові підтримати глобальний проект. Максимально широко – це чотири області: наука; транспорт і населеність; місячна і марсіанська інфраструктура; розгортання виробничих потужностей поза Землею.

Космічний корабель Orion NASA

NASA планує випускати такі огляди щорічно для включення нових технологічних можливостей і формулювання нових цілей.

В рамках програми «Artemis» NASA поставило перед собою завдання дослідження Місяця. З урахуванням того, що недавно був визначений склад екіпажу космічного корабля Artemis II, агентство планує повернути людей на Місяць в найближчі два роки і встановити послідовність місій, які будуть освоювати в основному район Південного полюса Місяця. Ці місії повинні створити довготривалі колонії, які послужать основою для майбутніх досліджень Марса і інших областей і небесних тіл Сонячної системи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button