Екологія

Найбільші проекти сонячних електростанцій на сьогоднішній день

Техаський університет A & M (Texas A & M University) представив свій новий проект. На суму $ 600 млн, університетський проект оголошений найбільшим серед проектів з дослідження та розробки.

Електростанція зможе генерувати 50 мегават.

Сонячна електростанція, під назвою «Центр сонячної енергії», яка розташована в окрузі Белл, штату Техас, займає 800 гектар, вона забезпечуватиме енергією будівлі університету, близько 20 000 будинків в окрузі і сусідню базу Форт-Худ армії США.

Для цього проекту будуть встановлені сотні сонячних панелей від десятків виробників. Глава університету також розраховує з часом привернути ще більшу кількість виробників сонячних панелей і вкласти близько $ 500 – $ 600 млн протягом 5-6 років подальше життя проекту.

Для створення цього сонячного кластера, компанії і дослідники зможуть звести воєдино всі свої знання і прискорити темпи інновацій в галузі сонячної енергетики. Зазвичай на створення таких масштабних сонячних проектів може йти близько 6 років, але установку і фінальне тестування цієї сонячної електростанції експерти університету та сонячної енергетики планують завершити всього за пару років.

Зовсім недавно компанія Apple підтвердила, що також проводить будівництво сонячної електростанції для забезпечення енергією центру даних у Ріно, штат Невада. Для цього сонячного проекту Apple об’єднує свої зусилля з комунальним підприємством Невади NV Energy. Завдяки цій співпраці Apple зможе підключити нову сонячну електростанцію до місцевої електромережі і таким чином, виробляти електрику для сусідніх мікрорайонів.

Не так давно, популярна компанія оголосила про два інших сонячних проектах в Мейденов, Північна Кароліна. Ті нещодавні заяви продемонстрували прихильність Apple до поновлюваних джерел енергії, адже у компанії вже є три інших центру обробки даних, повністю забезпечені від різних видів екологічно чистої енергії в Корку (Ірландія), Елк Гров (Каліфорнія) і Остін (Техас). Apple заявила, що «всі дата-центри компанії забезпечені на 100% “зеленою” енергією і ми рухаємося до нашої мети забезпечити новий центр обробки даних в Ріно електрикою, виробленою з концентрованої сонячної енергії новітніми високоефективними панелями», і компанія вже практично виконала свою обіцянку. «Після завершення будівництва сонячного масиву на 55.44 гектар, електростанція буде генерувати близько 43,5 млн. кіловат-годин екологічно чистої енергії на рік, що еквівалентно припинення експлуатації близько 6400 легкових автомобілів».

Проект, що забезпечує 100 робочих місць, планується завершити за 8 місяців. Коли електростанція буде побудована, вона запропонує 35 робочих місць на початку роботи і 41 до 2016 року. Спеціально для цієї сонячної електростанції Apple хоче випробувати комбінацію двох технологій – фотоелектричні панелі і дзеркала для концентрації сонячного випромінювання, що дозволить в 7 разів збільшити кількість потрапляє на панель світла. Такий підхід дозволить виробляти більше електрики.

Великий і відомий конкурент Apple – Google також працює з поновлюваними джерелами енергії. Зовсім недавно Google уклав контракт на викуп енергії у 40-мегаватної вітряної електростанції «Happy Hereford».

Натхнення: facepla.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. на 800га – 50МВт? где-то ошиблись в цифрах. на такой площади в 10 раз больше мощности можно собрать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button