Технології

Найпотужніший у світі електричний човен встановив рекорд швидкості (фото+відео)

Повністю електричний катамаран V32 протестували на воді біля озера Озарк в центральній частині США.

Електричний човен подолав бар’єр в 161 км/год і встановив новий світовий рекорд. Катамаран V32 компанії Vision Marine нещодавно вийшов у води озера Озарк, щоб встановити новий еталон для електрифікованих гідроциклів.

Захоплююче 360-градусне відео рекордного пробігу можна побачити нижче.

Минулого року компанія Vision Marine випустила на ринок підвісний мотор E-Motion 180E. Завдяки йому катамаран набагато тихіше ковзає по воді в порівнянні з аналогами, при цьому — без шкоди для потужності. E-Motion 180E заявлений як найпотужніший у світі електричний підвісний мотор, а 180-сильний двигун розвиває крутний момент 390 Нм. Компанія Hellkat Powerboats з Майамі придбала його з метою побудувати найпотужніший електричний човен у світі.

Катамаран V32-повністю електрична адаптація існуючого 9,8-метрового широкофюзеляжного катамарана Hellkat Fulgura 1 Super-Sport, але з корпусом. Він спеціально розроблений для розміщення акумуляторних блоків, достатньо великих для живлення пари двигунів E-motion 180E на тил.

Команда святкує встановлення нового рекорду швидкості для електрочовна. Фото: Vision Marine

Під час благодійної гонки на моторних човнах, яка відбулася в кінці серпня, V32 вийшла на воду під керуванням відомого гонщика Шона Торренте. Подолавши бар’єр в 161 км/год і розвиваючи максимальну швидкість 175 км/год, V32 перевершив попередній рекорд швидкості для електричного човна в 142,6 км/год, встановлений Jaguar Vector Racing в 2018 році.

“Це був дивовижний досвід – розсунути межі того, що люди вважали неможливим, — розповів Торренте. – За останні два дні ми довели, що межі електричних двигунів існують тільки в умах тих, хто не стежив за Vision Marine і нашим проектом».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button