Людина

Названі 5 ефективних способів поліпшення пам’яті

Вчені назвали п’ять ефективних способів, що дозволяють поліпшити пам’ять. Рекомендується періодично розслаблятися за допомогою йоги, медитації і переглянути раціон харчування.

Пам’ять вкрай важлива для людини, але іноді вона підводить, причому в найбільш невідповідні моменти, відзначають експерти. Не варто засмучуватися з приводу того, що інформація погано запам’ятовується. Для поліпшення пам’яті необхідні релаксація і медитація. Елементи йоги сприяють кращому процесу запам’ятовування, оскільки здатність мозку утримувати інформацію зростає. Те ж відноситься і до масажів декількох видів. Далі називають необхідність виконання гімнастики для очей, для цього потрібно переміщувати погляд щоранку зліва направо протягом хвилини. Це поліпшить пам’ять на 10%. Переміщення очних яблук зі сторони в сторону забезпечує активну роботу потрібної півкулі головного мозку.

Далі слід рада запам’ятовувати події за допомогою асоціацій. Створення яскравих образів сприяє глибокому фіксуванню інформації. Разом з тим, слід переглянути харчування, включивши в щоденний раціон ягоди, горіхи та цитрусові. Дуже корисні чорнослив, буряк і шпинат, вони допомагають процесу поліпшення пам’яті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button