Людина

Названі головні ознаки появи алкоголізму

Щоденне вживання алкогольних напоїв несе ризик здоров’ю, а нездатність обмежитися малими порціями в рамках одного вечора можна вважати симптомом появи алкогольної залежності. Основні ознаки алкоголізму назвала відомий французький адиктолог Мокка Лорберґ.

За словами експертів, симптомом алкоголізму може вважатися нездатність людини утриматися від вживання спиртного навіть у тих випадках, коли це має негативні наслідки для її життя або всупереч наміру кинути пити. Крім того, серед ознак залежностей вона називає випадки, коли повсякденне життя людини фактично обертається навколо спиртного або зусиль, спрямованих на те, щоб його дістати.

«Якщо ви випили перший келих, щоб трохи вгамувати бажання, а після протягом якогось часу ваше самопочуття поліпшується – це також ознака залежності. Так само як і те, що споживання спиртних напоїв перетворюється для вас на нав’язливу ідею», – стверджує Лорберґ.

Експерт також впевнена, що вибір конкретного напою ніяк не впливає на залежність. За її словами, навіть червоне вино при його щоденному вживанні може нести чимало ризиків для здоров’я, незважаючи на те, що в келиху вина міститься значно менше спирту, ніж в більш міцних напоях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button