Людина

Названі 6 ознак прихованої депресії

У величезної кількості людей депресія може протікати досить довго і приховано, поки не з’являться очевидні симптоми цього серйозного розладу. Однак, зрозуміти наближення депресії можна ще до того, як процес зайде надто далеко. Фахівці назвали шість ознак прихованої депресії, про яку людина може і не здогадуватися.

Однією з таких ознак називають раптові спалахи дратівливості. Близько половини пацієнтів з депресією заявляють, що в якийсь момент вони перестали контролювати свій гнів і почали частіше відчувати роздратування, зриваючись на оточення. Багато людей звикли списувати це на втому і стрес, але подібні зміни в поведінці нерідко свідчать про депресивний стан. Також свідчити про депресію можуть ранні пробудження. Депресія супроводжується порушенням біохімічних процесів в організмі, деякі люди сплять дуже багато, але все одно почувають себе млявими, інші навпаки, погано засинають і прокидаються ще до сходу сонця. Вірною ознакою зароджуваної депресії експерти також називають постійне «зависання» людини в соціальних мережах.

Серед інших ознак, на які варто звертати уваги, називаються також болі в попереку і спині, зміни в харчовій поведінці, а також виникнення нерішучості і проблеми з вибором.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button