Здоров'я

Названі найпопулярніші міфи про пухлини мозку

Названі найпопулярніші міфи про пухлини мозку. Медики вважають новоутворення в голові досі невивченою і непередбачуваною хворобою.

Лікарі повідомляють, що ракові утворення зазвичай супроводжуються запамороченнями, втратою рівноваги і зміною особистості, позначаються на відносинах в родині, але більшість людей з пухлиною мозку вірить в оману експертів щодо цієї недуги. При відвідуванні клінік пацієнти сподіваються на пояснення свого стану з боку медиків, але причина появи внутрішньочерепних новоутворень досі залишається невивченою. Приміром, гліобластома, найбільш агресивна форма раку, з’являється у абсолютно різних людей, але часто її пов’язують з опроміненням і порушенням у генах.

Сучасні діти не випускають з рук свої телефони, а батьки наполягають на зменшенні користування гаджетами, аргументуючи це появою страшних хвороб, однак, з наукової точки зору цьому немає підтвердження. Смартфони виробляють низький рівень радіочастотної енергії, що виключає розвиток раку в організмі. У журналах з’являються статті про необхідне вживання спеціальних продуктів, які знижують ризики виявлення пухлини, але такі твердження є неправдивими. Вчені відзначають, що існують деякі види раку, які виявляють у певної групи людей, проте рак мозку не входить в цей список, адже може з’явитися в будь-якому віці або етнічної приналежності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button