Людина

5 стадій сп’яніння

1. Розумник

Ця стадія настає, коли Ви раптом стаєте експертом у всіх областях знань. Ви просто нескінченне джерело інформації і хочете продемонструвати свої пізнання всім, хто вислухає Вас. Крім того, на цій стадії Ви завжди праві. Ну і чоловік, з яким Ви розмовляєте, звичайно ж, абсолютно неправий. Ви годинами намагаєтеся переконати у своїй правоті. Ще більш цікаво може розвиватися ситуація, якщо ви обоє досягли стадії «розумник».

foto_cikavosti_17.08.2014-012

Дві людини намагаються аргументовано переконати одна одну у своїй правоті, причому в області, про яку кожен з них має дуже туманне уявлення. Для людей (особливо тверезих), які слухають двох таких індивідуумів, це відмінна розвага.

2. Красень

Ця стадія настає, коли Ви переконані, що Ви найкрасивіший хлопець в окрузі, і всі тільки Вас і шукають. Ви починаєте підморгувати усім красивим дівчатам, що проходять повз і просите їх потанцювати з Вами, оскільки вони весь вечір не зводили з Вас очей. Ви – центр загальної уваги, очі всіх людей навколо спрямовані тільки на Вас, оскільки саме Ви є найкрасивішим створенням на всій Землі. А тепер давайте пригадаємо, що Ви ще й розумні, тому можете говорити з людиною, яка захоплюється Вами, практично про будь-які існуючі на нашій планеті проблеми.

Читайте також: Слабке сп’яніння може підвищити швидкість реакції

3. Багатий

Це коли Ви раптово стали найбагатшою людиною в світі. Ви купуєте випивку всім, хто присутній біля барної стійки, і просіть записати все на Ваш рахунок, оскільки у Вас неподалік стоїть ціла вантажівка, повна грошей.
І, звичайно ж, Ви готові з будь-яким сперечатися, що ця вантажівка стоїть прямо за будівлею бару. І не потрібно забувати, що Ви все на світі знаєте і можете виграти будь-яку суперечку. Цілком природно, що Вас не турбує, скільки поставити грошей на спір, оскільки ви їх маєте стільки, що кури не клюють. Саме на цій стадії Ви починаєте купувати випивку всім людям у барі, які Вами захоплюються, оскільки Ви найрозумніший, найкрасивіший і найбагатша людина в світі.

4. Куленепробивний

Тепер Ви можете битися зі всіма людьми, з якими сперечалися на гроші, оскільки Вам ніхто не може нічим пошкодити. На цій стадії Ви зможете підійти до хлопця тієї дівчини, яка Вами весь вечір захоплювалася, і викликати його на розборки за гроші. Вам не потрібно переживати з приводу програшу, так як Ви все знаєте, у Вас всі гроші світу, і Ви абсолютно очевидно виграєте цей спір.

Читайте також: Лазерний пристрій, що визначає наявність алкоголю в автомобілі

5. Невидимка

Це остання стадія сп’яніння. На цій стадії Ви можете робити абсолютно все, оскільки Вас все одно ніхто не побачить.
Ви можете залізти на стіл і потанцювати, можете роздягнутися до нижньої білизни, щоб вразити тих людей, які захоплювалися Вами цілий вечір, так як інші люди в кімнаті Вас просто не бачать. Крім того, Вас не бачать ті люди, з якими Ви раніше почали розбирання. Ви можете крокувати вулицями і кричати пісні на все горло (оскільки Ви як і раніше найрозумніший і добре знаєте цю мелодію), і ніхто про Вас нічого не думає, оскільки не може Вас побачити. Зникли всі Ваші соціальні комплекси. Ви можете робити все, що завгодно, оскільки ніхто про це нічого не дізнається. А Ви, звичайно ж, про це нічого й не згадаєте…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button