Здоров'я

Названі прості способи зниження високого тиску

За словами фахівців, прості зміни способу життя можуть стати ефективним способом зниження високого тиску. Наприклад, цьому сприяє вживання в їжу продуктів, багатих калієм.

Изображение Steve Buissinne с сайта Pixabay

Високий кров’яний тиск характеризується потовщенням стінок кровоносних судин, що підвищує навантаження на серце і підвищує ризик розвитку його хвороб. Водночас досить прості способи можуть сприяти зниженню високого тиску.

«Ризик розвитку гіпертонії і її наслідків можна знизити, не тільки за допомогою ліків, але і просто дотримуючись здорового способу життя», – розповіли фахівці порталу NHS.

Кардіолог Харлан Крумхольц (Єльська школа медицини) заявив, що значний позитивний ефект в цьому плані надає вживання продуктів, насичених калієм. Даний мікроелемент стимулює висновок натрію з організму, а також знімає напругу в судинних стінках. Щоб отримувати калій, слід їсти авокадо, банани, боби, шпинат.

Був названий і інший прості способи зниження високого тиску – це вживання насіння льону. Повідомляється, що через три місяці їх регулярного прийому тиск може знизитися на 5-7 одиниць.

Також поліпшити показники артеріального тиску допомагає включення в раціон чаю, зеленого і чорного, темного шоколаду. Вживання останнього допомагає розслабити судини, поліпшити кровообіг. Вчені радять їсти продукт з мінімум 70% какао по 20 грамів в день.

Простим способом зниження високого тиску є до того ж фізична активність – наприклад, щоденні прогулянки по 30 хвилин, констатують експерти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button