Людина

Незабаром людина зможе прожити до 500 років

Як вважає нейробіолог і президент Google Ventures Білл Меріс (Bill Maris), біологічний потенціал Homo sapiens розрахований на те, щоб людина могла прожити до 500 років. Google Ventures – це інвестиційний підрозділ корпорації Google. В даний час корпорація зайнялася активним фінансуванням в стартапи, що займаються питаннями генетики і боротьбою з різними недугами, у тому числі – онкологією.

1-16-03-2015-600-411

Сам Меріс навчався нейробіології в Університеті Дьюка (США). Протягом останніх декількох років фахівець працює над проектами, які передбачають продовження життя. Учений заявив, що з розвитком медицини і новими можливостями біомеханіки в майбутньому можна буде збільшити тривалість життя людини до 500 років. Як стверджує експерт, наявні інструменти дозволять реалізувати найсміливіші проекти в даній області.

Звичайно ж, їх цікавить не тільки продовження життя людини до 500 років. Зараз вчені стверджують, що дотримуючись правильного способу життя, сучасні люди зможуть прожити до 120 років. І тільки потім за допомогою революційних машин і механізмів, які з’являться в майбутньому, тривалість життя людини можна буде збільшити на кілька сотень років. Деякі вчені не виключають і «вічне» життя.

У 2014 році знаменитому американському футуролог Реймонд Курцвейл (Raymond Kurzweil) вдалося з’ясувати, що «вічне» життя стане доступне людству вже через 30 років. Цього можна буде досягти завдяки розробці сумісних з людським організмом біологічних машин. Курцвейл став відомим, також, завдяки створенню систем розпізнавання мови.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button