Всесвіт

Нібіру викличе незворотні зміни на Землі в 2017 році

Дослідники, які займаються питанням Планети Х або як її ще називають планети Нібіру, заявили, що ця таємнича планета невблаганно наближається до Землі і вже восени 2017 року на нашій планеті через вплив Нібіру, відбудуться катастрофічні та незворотні зміни.

6b0ef175cd7dbb640c8741b24f88b1a3
За розрахунками фахівців вже зараз на Землю виявляється істотний вплив і Нібіру уповільнює хід нашої планети на 1 градус в день, а з 13 вересня 2017 року цей показник досягне 25 градусів.

Наближення планети Х, викличе зміну полюсів землі, що призведе до катастрофічного танення льодовиків і неймовірному за величиною підйому рівня світового океану. Величезні хвилі висотою понад 100 метрів, обрушаться на континенти і знищать все живе.

Землею прокотяться мега-землетруси, магнітуда яких буде перевищувати 11 балів за шкалою Ріхтера, а на поверхні планети будуть бушувати гігантські шторми і ураганні вітри величезної сили. Вулкани планети почнуть виверження – все відразу, включаючи знаменитий супер-вулкан Йеллоустоун. Тепла течія Гольфстрім зупиниться і на Землі почнеться спустошливий льодовиковий період.

Власне однієї зміни полюсів буде достатньо, що б наша цивілізація припинила своє існування. Що стосується планети Х (Нібіру), то зовсім недавно вчені відкрито висміювали саму ймовірність її існування, а от тепер всі відразу перестали сміятися і навперебій повідомляють про виявлення 10-ї планети, яка виявляється реально існує, реально впливає на всю Сонячну систему і навіть на Сонці.

Втім залишається одне питання – планета Нібіру наблизиться і це припинить існування нашої цивілізації, що ж робити? Є думка, що плани колонізації Марса і Місяця з’явилися не раптово і не просто так, еліти нашого світу давно знають про існування реальної загрози, яку несе Нібіру і готують собі варіанти порятунку.


Що робити нам, простим смертним? Нічого. Якщо вірити легендам цивілізації шумерів, яка контактувала з мешканцями планети Нібіру – аннунаками, у них навіть тоді, тисячі років тому, були вкрай просунуті технології, які дозволяли мінімізувати вплив від наближення своєї планети до Землі. Залишається сподіватися, що на планеті Х, досі існує розумна цивілізація, яка керує її польотом.

Нехай еліти летять на Марс, а ми з вами, почекаємо прильоту інопланетної раси. Хто знає, може нас чекає не кінець, а розквіт нашої цивілізації за допомогою могутньої раси інопланетян…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button