Інтернет

Новий браузер від Microsoft

Microsoft Spartan, який позиціонують як “браузер майбутнього”, може протестувати будь-який бажаючий. Сьогодні він є частиною початкової версії Windows 10 TP. Для отримання доступу до продукту достатньо стати учасником програми Windows Insider.

05-04-15-foto-600x407-2

Поки функціональність браузера вельми обмежена: зараз у нього є функція заміток на web-сторінках, які можна вносити стилусом або від руки. Також набагато простіше стало обмінюватися контентом і посиланнями по електронній пошті, через OneNote або соцмережі.

Reading List зберігає інтернет-сторінки для читання поза мережею у випадку, коли відсутнє підключення до інтернету. Та ж функція дозволяє переглядати файли у форматі PDF. Режим Reading View дає можливість зосередитися на тексті з web-сторінки, приховуючи оголошення, рекламу і графіку. Відзначимо, що обидва ці інструменти раніше були реалізовані в браузері Apple Safari, Microsoft – не перша компанія, яка їх запустила.

Незабаром користувачам усіх країн стане доступна ще одна функція – управління за допомогою голосу Cortana. Поки нею можуть користуватися тільки жителі Сполучених Штатів.

05-04-15-foto-600x356-1

Spartan адаптований під сенсорні планшети. Додаток заснований на програмному ядрі Edge. Браузер повинен стати заміною в Windows 10 традиційному Internet Explorer. Втім, Explorer все ж залишиться в системі, він зможе вірно відображати сторінки, які з якоїсь причини використовують старі елементи коду.

Читайте також: 

Після додавання всіх функцій Spartan увійде в остаточну версію Windows 10. Офіційно “браузер майбутнього” розпочне роботу влітку. Щоб спробувати тестовий варіант 10-й версії ПЗ, потрібно стати учасником Windows Insider. Ця програма збирає побажання та відгуки звичайних користувачів про Windows 10.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button