Різне

Охорона стаціонарного об’єкта

foto_cikavosti_06.08.2014-06Охорона стаціонарного об’єкта (магазину, офісу, ресторану, клубу, будівельного майданчика) – обов’язковий захід для забезпечення його безпеки.

Зазвичай, охорону будівельних об’єктів, недобудованих будинків, будівельних майданчиків, а також складів організують із застосуванням фізичної охорони. Встановлюють КПП при в’їзді на ділянку, організують пости, патрулювання і чергування по спланованому графіку і режимі. Вибір способу захисту об’єкта визначається його інженерними і конструктивними особливостями, характером місцевості та місцем розташування, розміром охороняємої ділянки, можливими ризиками, умовами замовника, технічними можливостями служби і т.д.

Спільно із замовником працівники ЧОП визначають оптимальну схему для забезпечення безпеки.

Послуга охорони офісу має свої особливості: в приміщенні зазвичай знаходиться цінне обладнання і майно організації. Тут передбачається поєднувати технічні так і фізичні засоби: система відеоспостереження, контрольно-пропускний режим, сигналізація, кнопка тривоги для реагування спецслужби в момент можливої небезпеки. Постійне відеоспостереження захистить і від крадіжки інформації, так як в офісах зберігаються важливі документи, печатки, архіви. Важливо також наявність у фірмі професійно навчених охоронців.

Охорону магазинів, салонів, офісів, ресторанів, кафе, клубів, можна організувати декількома способами, враховуючи тип об’єкта, а також надійність і доцільність даного способу. Звичайно застосовується установка неозброєного або озброєного поста при в’їзді або вході в заклад і чергування в робочий, а також в неробочий час.

Безпека майна магазина або супермаркету здійснюється також організацією ретельного контролю за покупцями, касирами, продавцями та іншим персоналом. Крадіжка в магазинах становить приблизно 10% товарообігу, досить вагомий збиток, особливо відчутний підприємствами малого бізнесу. Для запобігання збитків охорона магазину, спільно з використанням традиційних фізичних методів, передбачає застосування спеціальних електронних систем для стеження за товаром.

Ефективним психологічним кроком для впливу на грабіжників є установка кімнати з прозорою перегородкою, в якій охоронці стежать за подіями в торговому залі через монітори. У великих торгових центрах рекомендується застосовувати комплексну охорону з можливістю передачі сигналу тривоги спеціальним службам. Охорона офісу, магазину або іншого об’єкта передбачають укладення договору між клієнтом і приватним охоронним підприємством (ПОП).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button