Людина

П’ять продуктів, які “вбивають” тестостерон

Вчені з’ясували, які продукти негативно впливають на чоловіче здоров’я, зокрема, знижують рівень тестостерону. Рекомендації щодо харчування представлені в журналі Men’sHealth.

Здоровий рівень тестостерону в організмі допомагає підтриманню здоров’я, зокрема запобігає розвитку діабету 2 типу, ожиріння і хвороб серця. Дієта стала однією із найпростіших способів контролювати показники. Є продукти, які допомагають тримати в нормі наявність тестостерону, а інші руйнують всі запаси.

Медики радять відмовитися від алкоголю, оскільки ендорфіни, які містяться в ньому, відповідальні за зниження Т-рівнів. У результаті сучасних наукових досліджень вчені прийшли до висновку, що соя зменшує кількість сперматозоїдів і знижує рівень тестостерону. Вживання солодкого теж має негативні наслідки. Вчені з Оксфордського університету зібрали 75 чоловіків, які в рамках дослідження вжили 75 гр дози чистого цукру. У середньому чоловіки відчували зниження рівня тестостерону на 25%.

Вчені радять відмовитися від солодких продуктів на сніданок, оскільки крім збільшення ваги такі ласощі ведуть до зниження рівня тестостерону з-за наявності транс-жирів. Незважаючи на наявність жирних кислот омега-3 в насінні льону, дослідження, проведені Медичним центром Університету Дюка в США, показали, що міститься в продукті лігнін сприяє зниженню рівня тестостерону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button