Людина

Пам’ять можна тренувати!

Фахівці з університету Джонса Хопкінса провели спеціальне дослідження. Вони захотіли дізнатися, як мозкова активність впливає на здоров’я людини.

Особливо дослідників зацікавило питання, чи є можливість омолодитися, якщо постійно тренувати мозок за допомогою кросвордів і загадок. Результати вразили експертів, адже виявилося, що постійна мозкова активність дійсно здатна омолодити організм.

Пам'ять можна тренувати!

У дослідженні взяли участь 2800 добровольців: це були жінки і чоловіки, вік яких склав близько 74 років. Всіх учасників розбили на чотири групи. У першій групі постійно проводили тренування, які були направлені на збільшення швидкості сприйняття і обробки отриманої інформації. У другій групі використовувалася система, яка спрямована на поліпшення показників пам’яті. У третій групі – комплекс вправ, спрямований на розвиток і навички логічного мислення. Четверта група була контрольною, з нею порівнювали всі отримані результати.

Заняття тривали протягом півтора місяців. Після цього фахівці проводили спостереження за всіма учасниками протягом десяти років. Результати показали, що понад 60 % учасників з перших трьох підгруп відзначили, що тепер їм стало набагато простіше справлятися з повсякденними турботами. У контрольній групі цей показник не досяг і 50 %.

Натхнення: mednovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button