Технології

LG, завдяки G3, підвищить випуск смартфонів у 2014 році

LG Electronics вперше за всю свою історію зафіксувала той факт, що річні поставки смартфонів компанії можуть скласти більше 60 млн. штук, чому посприяє флагманська модель LG G3. За оцінками дослідницької фірми Kiwoom Securities Co, в 2014 році LG випустить 62 млн. пристроїв на світовий ринок смартфонів, де в другому півріччі конкуренція дуже сильно загостриться. Ринкові експерти впевнені у великому успіху смартфона LG G3, так як, за заявами виробника, географія його продажів буде значно розширена.

foto_cikavosti_06.08.2014-04

Нагадаємо, що власні смартфони LG продає з 2010 року, а за підсумками двох останніх років їй вдалося відвантажити 40 млн. пристроїв і досягти обсягу в 47,6 млн. шт. у 2013 році, враховуючи успіх бюджетних моделей і флагманської лінійки G Series. це однозначно свідчить про якість даного бренд, тому можете впевнено придбати смартфон LG D821 Nexus 5 16 Gb на http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_lg_d821-nexus-5-16-gb-black.html.

У другому кварталі поточного року, за підрахунками аналітиків IDC, на світовому ринку смартфонів частка LG склала 4,9%, а аналогічний показник у Samsung Electronics склав 25,2%. LG за другий квартал відвантажила 14,5 млн. апаратів і наростила показник минулого року на 20%. Варто зазначити, що кожен третій проданий ґаджет LG підтримував мережі LTE.

Китайські гравці набирають обертів на глобальному смартфоновом ринку. Але ринкові аналітики впевнені в тому, що зростання компаній з Піднебесної на бізнесі компанії LG не позначиться, оскільки вона в основному робить акцент на сектор пристроїв преміум-класу, а от її китайські конкуренти схильні розвивати бюджетний напрямок.

Для компаній LG і Huawei з точки зору поставок смартфонів другий квартал видався рекордним, а лідерами ринку залишаються Samsung і Apple, хоча їх частки продовжують знижуватися. У період з квітня по червень, за аналітичними оцінками, на світовий ринок було випущено понад 290 млн. смартфонів, що перевищує показник попереднього року на 26% і на 2% перевищує результат першого кварталу. LG у другому кварталі поставила особистий рекорд – відвантажила 14,5 млн. смартфонів, а це 5% від світового обсягу. Тільки компанія Huawei випереджає південнокорейського вендора, а Lenovo за квартал випустила 15,6 млн. пристроїв.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button