Людина

Під ім’ям “Шекспір” могла писати єврейка з Венеції

Вчений з Великобританії стверджує, що під ім’ям «Шекспір» могла писати єврейська жінка з Венеції. Амелія Бассано – так, за твердженням шекспірознвця Джона Хадсона, звати людину, яка використовувала псевдонім «Вільям Шекспір».

Вперше він висунув таке припущення ще в 2008 році. До цього дня Джон Хадсон збирав документи для підтвердження своєї версії. На основі цих доказів і була написана його книга, яка справила чималий ажіотаж і стала джерелом палких дискусій на цю тему.

Дана теорія не перша. До цього вже були версії, з яких виходило, що під ім’ям Шекспіра писала і Мері Пембрук, графиня Оксфордська, і дружина самого драматурга Ганна Хатауей.

У книзі Джона Хадсона пишеться, що Амелія Бассано була народжена в 1569 році та її пов’язували стосунки з бароном Хансдоном, який в ті часи ніс відповідальність за театри по всій Британії. Також, головною тезою в теорії Хадсона виступає те, що Бассано досить багато часу проводила в Італії і Данії, в той час як Шекспір там жодного разу не був, хоч і описував їх з великими подробицями. На думку вченого, на користь його версії так само виступає знання івриту, яким володів великий драматург.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button