Земля

Підземні бункери стали популярним видом нерухомості (відео)

В одному і найвіддаленіших районів Нової Зеландії іноземці купують підземні бункери. Цей рух почався два роки тому, але, здається, що пандемія тільки збільшила його популярність.

Michelle Maria

Це місце знаходиться в провінції Отаго, в місті Квінстаун. Ще недавно цей віддалений район був привабливий тільки для нечисленних туристів. Тепер, як пише CNN, в цьому районі вже знаходяться десятки, а може і сотні підземних бункерів, куплених в основному дуже багатими американцями.

Але інформації не так багато, оскільки про це і продавці, і покупці подібної нерухомості намагаються не поширюватися. У виданні пишуть, що коли пандемія коронавірусу привела до хаосу у всьому світі, Квінстаун знову викликає інтерес, як ідеальне місце для порятунку від катастрофи. Втім, приваблюють покупців не тільки це місто, а й інші райони Нової Зеландії.

Як пояснює генеральний директор Rising S, яка займається виробництвом бункерів, ті, хто звертаються до них, шукають те, що захистить їх сім’ї, щось, що може бути самодостатнім і де можна буде жити протягом невизначено тривалого проміжку часу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button