Технології

Подивіться на розумного-робота садівника: він збирає урожай і стриже газон (відео)

Зараз розробляється прототип зовнішнього робота Willow X з шарнірними руками для виконання численних завдань в саду.

Бельгійський стартап Eeve розробляє робота Willow X, чиє завдання полягає в тому, щоб підтримувати порядок в саду.

Спочатку компанія розробила просунуту газонокосарку Toadi. Пізніше її модифікували і вона перетворилася в акумуляторну електричну садівницю Willow.

На відміну від багатьох роботів-газонокосарок, представлених сьогодні на ринку, моделі Eeve не використовують дроти по периметру або GPS-стеження, а покладаються на системи відеоспостереження, картографування і виявлення перешкод. Остання версія Willow налаштовується і управляється за допомогою супутнього мобільного додатку.

Робот і додаток Willow вже готові до запуску. І, хоча квота на збірку на 2022 рік вже виконана, зараз приймаються замовлення на наступну партію. Модель поставлять на ринок в січні 2023 року. Ціна – від 2 990 Євро (близько $3 150).

Команда інженерів Eeve вже знаходиться на ранній стадії розробки наступної еволюції, Willow X. Вона буде оснащена двома чіпкими колесами спереду і стабілізуючим колесом ззаду. Також у моделі буде пара висувних багатофункціональних маніпуляторів. Має бути ще багато роботи, але у команди дизайнерів є частково працюючий прототип. Компанія вже приймає попередні замовлення на робота.

Отже, на що буде здатна Willow X, коли етапи розробки і прототипування будуть завершені? На відео компанії розробники показали, як блочний Бот збирає звалене сміття з патіо і використовує насадку, щоб пилососити, а також направляється до інструментів.

Модель оснащена вбудованим контейнером, і робот може використовувати бортову камеру і штучний інтелект, щоб ідентифікувати і видаляти бур’яни з клумби і поміщати їх в контейнер для зберігання для подальшої утилізації в якості добрив.

Також Willow X збирає моркву з грядки і підбирає впали волоські горіхи, а потім складає урожай в ящик на сходинках патіо. В кінці зміни він заряджає акумуляторну батарею і готується до наступного патрулювання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button