Здоров'я

Поганий матрац скорочує тривалість життя людини

Якість матраца, з точки зору здоров’я людини, відіграє важливу роль. Ще в 2011 році було проведено опитування, яке показало: для 92 % респондентів зручний матрац важливий для міцного сну. А хороший сон пов’язаний з підтриманням нормальної ваги, хорошою роботою пам’яті і довгим життям.

Поганий матрац скорочує тривалість життя людини

Дослідження 2009 року, в якому приймало участь 59 здорових чоловіків і жінок, доводить це. Спочатку люди спали 28 ночей на своєму звичайному матраці, а потім ще 28 ночей – на новому матраці середньої жорсткості. Потім треба було оцінити рівень стресу (симптоми: занепокоєння, нечіткий хід думок, нервозність, дратівливість, головні болі, тремтіння). Новий матрац дозволяв знизити показники стресу завдяки підвищенню якості сну і зменшення болю.

Універсального визначення м’якості або жорсткості матраца немає. Все індивідуально, говорить Роберт Оексман, керівник інституту “Сліп ту Лів”. В цілому медики вважають, що м’який матрац – не найкращий вибір. Вибираючи матрац, фахівці радять полежати на ньому хвилин 20. Зрозуміти ж, що потрібно замінити матрац, можна по зниженню якості сну. При цьому у людини можливий розвиток алергії – пилові кліщі, особливо небезпечні для астматиків, які живуть в старих матрацах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button